طراحی سایت خدماتی در کرج + قیمت و هزینه

عکس بند انگشتی طراحی سایت خدماتی
طراحی وب سایت خدماتی

ویژگی های سایت خدماتی بسیار گسترده بوده و از مهمترین آنها می توان به سرعت سایت و سئو و بهینه سازی آن اشاره کرد که در صورت طراحی اصولی از تمامی امکانات یک وب سایت خدماتی می ‌توانید بهترین استفاده را ببرید. برای داشتن یک سایت خدماتی خاص با کارکرد مناسب می توانید از مجموعه وب یافت کمک بگیرید.

در حال حاضر طراحی سایت خدماتی برای اغلب کسب و کارهایی که خدمات مختلف به مشتریان ارائه می دهند لازم و ضروری است. چرا که در دنیای امروز بسیاری از کسب و کارها در فضای آنلاین و اینترنت فعالیت می کنند. پس برای جا نماندن از دنیای تجارت و رقبا هر چه سریعتر برای کسب و کارهای مختلف خود یک سایت مناسب طراحی کنید.

در صورتی که با ویژگی‌ های سایت خدماتی به طور کامل و دقیق آشنایی ندارید و برای انتخاب قالب و طرح اصولی به کمک نیاز دارید، می توانید از مجموعه وب بافت در این زمینه مشاوره رایگان دریافت کنید.

قطعاً دریافت مشاوره با افراد حرفه ای و متخصص در این زمینه موجب می شود تا بسیاری از سوالات ذهنی شما برطرف شده و در نهایت یک سایت کاربردی و مناسب داشته باشید.

سایت خدماتی چیست؟

در حال حاضر دامنه مشاغل خدماتی به قدری وسیع است که می توان بسیاری از شغل ها را در این دسته و گروه قرار داد. طراحی سایت خدماتی برای همه مشاغلی که به نوع خاصی خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهند ضروری است.

چرا که در این تجارت ها هیچ کالا و محصولی وجود نداشته و تنها چیزی که در اختیار کاربر قرار گرفته نوع خدماتی است که صاحبین کسب و کار ارائه می دهند و داشتن یک سایت مناسب بهترین راه تبلیغ برای خدمات مختلف است.

طراحی سایت خدماتی به طور کلی می تواند ساز و کار یک کسب و کار و تجارت را تغییر بدهد؛ چرا که در هنگام طراحی سایت خدماتی تمامی خدماتی که یک مجموعه در یک مرکز ارائه می دهد به شکل مناسبی به مخاطب و کاربر معرفی می گردد.

از این رو داشتن سایت های خدماتی تحولات عظیمی در تجارت به وجود می آورند که به تمامی کسب و کارها پیشنهاد می شود تا برای پیشرفت بیشتر و بهتر حتماً اقدام به طراحی سایت نمایند.

انواع سایت های خدماتی

کسب و کارهای زیادی در زمینه ارائه خدمات مختلف مردم در حال فعالیت هستند که شناخت این کسب و کارها کمک می کند تا به شکل بهتری در زمان طراحی وب سایت از ویژگی ها و نکات مهم استفاده کنید.

در این بخش به معرفی انواع سایت های خدماتی برای شناخت بیشتر کسب و کارهای خدماتی می پردازیم:

خدمات مسافرتی

تمامی مجموعه هایی که در زمینه خدمات مسافرتی کار می کنند مانند سایت های خرید بلیط هواپیما، رزرو قطار، هتل، اقامتگاه ها و به طور کلی تمامی وب سایت های خدمات مسافرتی در این گروه قرار می ‌گیرند.

شرکت های ترجمه

شرکت هایی که در زمینه ترجمه کار می ‌کنند می‌ توانند با طراحی سایت خدمات ترجمه خود را به شکل بهتری به مشتریان بشناسانند و تأثیر بیشتری در صرفه جویی وقت کاربران و افزایش بیشتر مشتری دارد.

شرکت های بیمه

شرکت های بیمه برای دسترسی هرچه بیشتر و آسان تر مشتریان خود به خدمات مختلف مانند تمدید بیمه نامه، خرید بیمه آنلاین، مقایسه انواع بیمه نامه ها و موارد مختلف دیگر با طراحی سایت می توانند خدمات خود را به مشتریان خود ارائه دهند.

شرکت های صنعتی

شرکت های صنعتی برای معرفی محصولات و خدمات خود و بازاریابی بهتر می توانند با طراحی وب سایت خدمات خود را در هر ساعت از شبانه روز در معرض دید مشتریان و کاربران اینترنت قرار بدهند.

امکانات وب سایت خدماتی در گوگل

سایت های زیادی وجود دارند که در بین کاربران و مشتریان پرطرفدار هستند، با بررسی دقیق این وب سایت ها در می یابیم که در بخش های مختلف وب سایت تمامی نیازهای کاربر شناسایی شده و به شکل درستی قرار گرفته اند.

برای داشتن یک وب سایت خدماتی مناسب و کاربردی لازم است که برخی از امکانات در بخش‌ های مختلف آن قرار بگیرد که شناخت این امکانات هم کمک میکند تا صاحبین مشاغل به صورت حرفه ای خدمات خود را در این فضا ارائه بدهند.

برخی از مهم‌ترین امکانات و ویژگی های سایت خدماتی عبارتند از:

 • صفحه معرفی امکانات و خدمات موسسه و شرکت
 • قرار دادن دسته بندی های منظم سرویس ها و محصولات متفاوت
 • قرار دادن فرم های پیشرفته برای تماس و ثبت درخواست مشتریان
 • فراهم آوردن امکان ثبت نام آنلاین برای متقاضیان
 • امکان باز کردن حساب کاربری پیشرفته برای کاربران و دریافت خدمات خاص
 • قرار دادن پیشنهادات شگفت انگیز برای کاربران و جلب توجه بیشتر آنها
 • امکان ارائه خدمات در تمامی سطح کشور
 • داشتن سرویس پشتیبانی حرفه‌ ای و به روز از مشتریان در تمامی ساعات شبانه روز
 • برگزاری نظرسنجی های آنلاین و امکان چت آنلاین با کاربران
 • قرار دادن ویدئوهای معرفی و آموزشی در بخش‌ های مختلف وب سایت

نکات مهم هنگام سفارش سایت خدماتی در کرج

قبل از اینکه اقدام به طراحی سایت خدماتی نمایید؛ نیاز است که جنبه های کلی خدمات ارائه شده در شرکت ها و مراکز مختلف را بررسی کرده و متناسب با نیاز کاربر بخش ‌های مختلف سایت را طراحی نمود.

در این بخش به نکات کاربردی که پیش از طراحی سایت خدماتی نیاز است تسلط کافی داشته باشید، می پردازیم:

شناخت مشتریان هدف

قبل از اقدام به طراحی وب سایت در مورد مشتریان هدف تحقیقات کافی را انجام بدهید، تا مطابق سلیقه مشتری برای پیشرفت و رشد بیشتر در کسب و کار بخش های مختلف وب سایت را طراحی کنید.

بررسی امکانات مورد نیاز

ٰقبل از شروع به طراحی حتماً امکانات و اهدافی که مورد نیاز شما و تیم شما قرار گرفته را بررسی نمایید تا بدون نگرانی بتوانید از پس هزینه های لازم و ضروری طراحی بخش های مختلف سایت بر بیاید.

مشخص کردن هزینه طراحی وب

ٰتعیین کردن هزینه ای که قرار است برای طراحی وب سایت خدماتی پرداخت کنید، کمک می کند تا بخش های مهم و اصولی آن را در ابتدا انتخاب نمایید که یک وب سایت استاندارد داشته باشید.

انتخاب طرح و دیزاین

انتخاب طرح و دیزاین مناسب برای بخش های مختلف در وب سایت تأثیر زیادی در نتیجه نهایی کار می‌ گذارند و البته انتخاب یک لوگوی مناسب با سازمان و شرکت هم، یک قدم مهم در ارائه وب سایت خدماتی به صورت حرفه ‌ای است.

گروه بندی دقیق خدمات و محصولات

قبل از اقدام به طراحی وب سایت یک لیست اصلی از خدماتی که قرار است ارائه دهید، تهیه کرده و در این لیست به گروه بندی اصلی این خدمات بپردازید.

اطلاعات مربوط به تماس

در تمامی وب سایت ها دو صفحه مهم تماس با ما و درباره ما وجود دارند که این دو صفحه جزء پرکاربردترین صفحات یک وب سایت است، باید تمامی اطلاعات ضروری و غیر پیچیده در اختیار کاربر قرار بگیرد. لازم است که هر اطلاعاتی مانند شماره های تماس، آدرس و لوکیشن از قبل مشخص و تعیین گردد.

ویژگی های سایت خدماتی چیست؟

ویژگی های سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی به طور کلی به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می ‌شود که در صورت سپردن سایت به دست افراد خبره و حرفه ای در آینده تجارت خود می توانید حسابی از مزایای آن بهره ببرید.

معمولاً با داشتن سایت تجاری بدون صرف هزینه های زیاد برای تبلیغ های کلان می توانید مشتریان و کاربران بالقوه را پیدا کنید. برای بالاتر بردن آینده تجارت خود به شکل تضمینی با افراد حرفه ‌ای در زمینه طراحی وب سایت خدماتی مشورت گرفته و هر چه سریع تر اقدام به طراحی وب سایت نمایید.

ویژگی های ساخت سایت خدماتی چیست

کاهش هزینه ها

طراحی وب سایت یکی از روش‌ های مهم است که برای کاهش هزینه ها در کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا برای طراحی وب سایت یک بار هزینه می کنید و با نگهداری درست برای همیشه از آن در کسب و کار خود بهره می برید.

قابلیت دسترسی زیاد

در دنیای اینترنت بدون توجه به موقعیت جغرافیایی افراد از تمامی دنیا می توانند کسب و کار شما را مشاهده کنند.

بازاریابی گسترده و ارزان

با داشتن سایت خدماتی به جای پرداخت هزینه های سنگین برای تبلیغات سنتی می توانید از روش های بسیار کم هزینه تر و با سرعت بیشتر استفاده کنید که در مناطق جغرافیایی بدون محدودیت تبلیغات شما دیده می ‌شود.

افزایش اعتبار

در هر موقعیت مکانی و جغرافیایی که قرار گرفته اید با داشتن وب سایت و ارائه خدمات در سطح اینترنت می توانید موجب افزایش اعتبار و اعتماد مشتریان به برند خود شوید. در واقع داشتن وب سایت کمک می کند که برند شما به شکل بهتری مورد توجه قرار بگیرد.

دسترسی آسان

این روزها که مشغله ها به شدت افزایش پیدا کرده، دسترسی آسان به خدمات مختلف در هر موقعیت و هر زمانی موجب شده تا تجارت الکترونیک در بین مشتریان و کاربران محبوبیت بیشتری پیدا کند.

قیمت و هزینه طراحی سایت خدماتی در کرج چگونه است؟

طراحی سایت خدماتی انواع متقابل داشته و هرکدام از این سایت ها از امکانات منحصر به فردی برخوردار می باشند. در نتیجه برای طراحی سایت نمی ‌توان یک میزان هزینه ثابت را در نظر گرفت.

با توجه به امکاناتی که در هر سایت قرار می ‌گیرد و میزان زمانی که برای طراحی بخش ‌های مختلف هر وبسایت صرف شده، می توان قیمت ‌های مختلفی را برای طراحی وب سایت ارائه داد.

اما به طور کلی زمانی که از سی ام اس های آماده و متن باز برای طراحی وب سایت استفاده می شود، با زمانی که سایت ها به صورت کاملا اختصاصی کد نویسی شده اند متفاوت بوده و هزینه در نظر گرفته شده برای آنها نیز کاملاً تغییر پیدا می کند.

طراحی وب سایت خدماتی

چند عامل موثر بر هزینه طراحی سایت خدماتی در کرج:

 1. انتخاب دامنه و هاست به همراه امنیت سایت
 2. داشتن گالری تصاویر مرتبط با نوع خدمات
 3. نحوه فعالیت در شبکه های اجتماعی
 4. سئو و بهینه سازی وب سایت
 5. استاتیک یا داینامیک بودن سایت

عوامل موثر بر بهبود سئو سایت خدماتی

سئو و بهینه سازی صفحات وب سایت از مهمترین عوامل در موفقیت سایت در بازار شلوغ حال حاضر است. سئو به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو است که در این بخش مهم ترین موتور جستجوی مدنظر، گوگل می باشد.

هر چقدر که بتوانید سئو و بهینه سازی وب سایت را به شکل بهتری انجام دهید، در نتیجه با بدست آوردن رتبه های برتر گوگل در معرض دید کاربران بیشتری قرار می گیرد که نتیجه نهایی سود بیشتر و فروش بهتر است.

عوامل زیادی وجود دارند که بر بهبود سئو وب سایت تأثیر می گذارند، از مهمترین عامل ها می توان به طراحی وب سایت بر اساس اصول سئو اشاره کرد که در ادامه به معرفی برخی از عوامل دیگر می پردازیم:

 • تولید و انتشار محتوای مرتبط با موضوع وب سایت
 • دریافت بک لینک های معتبر از وب سایت های مناسب
 • استفاده کردن از تصاویر مرتبط و کاملا جذاب
 • طراحی تمامی صفحات وب سایت به صورت ریسپانسیو و قابلیت نمایش در تمامی دستگاه‌ های هوشمند مانند گوشی موبایل و دسکتاپ
 • فعالیت کردن در صفحات اجتماعی و معرفی خدمات مختلف خود در آن
 • سرعت سایت و تأثیر هاست در بهبود سئو با انتخاب یک سرور مناسب برای میزبانی سایت.

مراحل طراحی وب سایت خدماتی در وب بافت

در صورتی که قصد دارید کسب و کار خود را در فضای اینترنت و آنلاین گسترش دهید، در اولین قدم نیاز است که یک وب سایت خدماتی داشته باشید. برای طراحی وب سایت خدماتی با انتخاب نیروهای متخصص و حرفه ای می توانید با خیال راحت بخش‌ های موردنیاز خود را مشخص کرده و در انتها یک سایت مناسب به دست آورید.

مراحل طراحی وب سایت خدماتی در وب بافت یکی از معتبرترین مراکز ارائه دهنده خدمات طراحی سایت بوده، در چند مرحله صورت می گیرد، تا مشتریان از سایت خود رضایت کامل را به دست آورند:

 • مشخص کردن هدف از طراحی سایت اولین بخش در این مجموعه است.
 • طراحی عناصر گرافیکی اولیه یا در واقع همان طراحی بصری بخش‌ های مختلف وب سایت برای شروع طراحی و هماهنگی با کارفرما صورت می گیرد.
 • پس تایید مشتری در طراحی اولیه و اتمام طراحی کامل وب سایت شرکتی، پشتیبانی آن به مدت کاملاً مشخص انجام می شود.
 • در صورت نیاز تولید محتوا برای سایت بر اساس اصول سئو صورت می گیرد.

در مجموعه وب بافت از یک تیم متخصص و زبده، جدیدترین تکنولوژی های عصر حاضر استفاده می شود؛ به همین سبب با خیال راحت می توانید از پشتیبانی عالی این تیم حرفه‌ ای و ارائه پروژه های سئو محور آن ها بهره ببرید. پس با انتخاب این مجموعه تخصصی صدرنشینی در وب فارسی را در چند قدمی خود احساس می کنید.

برای ارتباط با وب بافت با شماره بالای همین صفحه تماس بگیرید

mohsen heydari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.